24 Stunden am Tag
7 Tage pro Woche
365 Tage im Jahr

Opatrovateľky

Práca pre opatrovateľky - pomocníčky v domácnosti v Nemecku.

Naša spoločnosť sa od roku 2014 zameriava na sprostredkovanie práce pre opatrovateľky- pomocníčky v domácnosti v Nemecku- Bayern.

Ponúkame dva spôsoby spolupráce a to na slovenskú živnosť, alebo na slovenskú pracovnú zmluvu s následným vyslaním nášho zamestnanca do zahraničia (Nemecka). 

Našim opatrovateľkám ponúkame dlhodobú, legálnu prácu s pravidelným mesačným príjmom. Výška Vášho zárobku závisí od náročnosti pracovnej pozície a od úrovni znalosti nemeckého jazyka.
Ponúkame Vám zárobok od 1500 do 1700 Eur  za mesiac pri pracovnej zmluve a od 1800 do 2100 Eur pri slovenskej živnosti.
Dĺžky turnusov sú spravidla 4, 6, alebo 8 týždňov.


Požiadavky na prácu opatrovateľky:

Prvým predpokladom pre prácu opatrovateľky v Nemecku je schopnosť porozumieť a odvaha komunikovať v nemčine, to znamená, dohovoriť sa v nemeckom jazyku v závislosti od požiadaviek rodiny. 

Druhým dôležitým predpokladom sú Vaše skúsenosti s prácou opatrovateľky.

Tretím predpokladom je Vaša chuť a ochota pracovať ako opatrovateľka.

 

Práca a povinnosti:

Starostlivosť o starších ľudí- pomoc pri telesnej starostlivosti a osobnej hygiene a tiež doprovod pri prechádzkach,pri návšteve lekára, starostlivosť o domácnosť,(nákupy, upratovanie, varenie a pod.). Podmienky sú závislé od individuálnych  požiadaviek rodiny.

Pokiaľ máte chuť a ochotu pracovať ako opatrovateľka - pomocníčka v domácnosti pre našu spoločnosť v Nemecku, zaregistrujte sa v registračnom formulári, my Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Nezáväzná registrácia