24 Stunden am Tag
7 Tage pro Woche
365 Tage im Jahr

Opatrovateľky

Sprostredkovanie práce pre opatrovateľky v Nemecku.

Naša spoločnosť sa zameriava na sprostredkovanie práce pre opatrovateľky v Nemecku.

Na rozdiel od práce v Rakúsku sú u nás  opatrovateľky riadne, legálne zamestnané.Nepracujú na živnosť, čo im prináša oveľa lepšie sociálne, finančné a právne výhody.

Našim opatrovateľkám ponúkame dlhodobú, legálnu prácu s pravidelným mesačným príjmom. Výška Vášho zárobku závisí od náročnosti pracovnej pozície a od Vašej úrovne znalosti nemeckého jazyka. Ponúkame Vám zárobok od 1200 do 1500 Eur (netto) za mesiac.
Dĺžky turnusov sú 2 až 3 mesiace, ale nájdu sa aj klienti, ktorí potrebujú opatrovateľku aj na kratšie obdobie.Ubytovanie a strava je zdarma u rodiny.

Požiadavky na prácu opatrovateľky:

Prvým predpokladom na prácu opatrovateľky v Nemecku je schopnosť porozumieť a odvaha komunikovať v nemčine, to znamená, dohovoriť sa v nemeckom jazyku v závislosti od požiadaviek rodiny. 

Druhým dôležitým predpokladom sú Vaše skúsenosti s prácou opatrovateľky.

Tretím predpokladom je Vaša chuť a ochota pracovať ako opatrovateľka.

 

Práca a povinnosti:

Starostlivosť o starších ľudí- pomoc pri telesnej starostlivosti a osobnej hygiene a tiež doprovod pri prechádzkach,pri návšteve lekára, starostlivosť o domácnosť,(nákupy, upratovanie, varenie a pod.). Podmienky sú závislé od individuálnych  požiadaviek rodiny.

Pokiaľ máte chuť a ochotu pracovať ako opatrovateľka pre našu spoločnosť v Nemecku, zaregistrujte sa v registračnom formulári, my Vás budeme kontaktovať.

Nezáväzná registrácia